Avon Mart Kataloğu İncele 2014

Avon Mart Kataloğu İncele 2014 yazımızda hep birlikte bu olağanüstü kataloğu inceleyeceğiz. Avon yine yapacağını yaptı ve en güzel kampanyalarını sizler için hazırladı. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel çıkardığu bu katalog ile bayanların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Avon Mart ayı kataloğu’nun kapağına baktığımızda Far Away’in 20. yılına özel yepyeni bir seriyi görüyoruz.

Avon Mart Kataloğu İncele

Bu yazımızda hep birlikte bu olağanüstü kataloğu inceleyeceğiz. Avon yine yapacağını yaptı ve en güzel kampanyalarını sizler için hazırladı. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel çıkardığu bu katalog ile bayanların tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Avon Mart ayı kataloğu’nun kapağına baktığımızda Far Away’in 20. yılına özel yepyeni bir seriyi görüyoruz. Okumaya devam et Avon Mart Kataloğu İncele 2014

avon şampuan

Avon yılladır bayanlar için en iyisini üreten bir kozmetik firmasıdır. Sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada isim yapmış Avon, birbirinden kaliteli ürünleri ile ilk tercihler arasında yer alıyor. Her ay düzenli bir şekilde kataloğunu yayına sokan Avon, indirimleri ve kampanyaları ile de en çok konuşulan markaların başında geliyor. Özellikle Avon şampuan ürünleri, bayanların oldukça memnun kaldıkları ürünler arasındadır. Üstelik sadece bayanlar için değil, erkekler,bebekler ve çocuklar için de sağlıklı ve güzel kokulu şampuanlar kataloglarda yer alıyor. Her saç tipine uygun olarak üretilen Avon şampuanları, hem fiyatları ile hem de kalitesi ile tercihler arasında her zaman liderliğini koruyor.

Okumaya devam et avon şampuan

avon sanal makyaj atölyesi

Avon, dünya çapındaki en büyük kozmetik firmasıdır. Her ay çıkardığı kataloglar ile bayanların gönlüne taht kuran Avon, sürekli kendini yenileyerek, farklı çalışmalara da imza atmaktadır. Bayanların güzelliklerine güzellik katmaları için en kaliteli ve en etkileyici ürünlerini sergileyen Avon, şimdi de onlar için yepyeni bir çalışma ile karşımıza çıkıyor. avon kataloğu inceliyorsunuz ve bir ürünü beğendiniz. Bu ürünün size yakışıp yakışmayacağını merak eder misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. O zaman size üzel bir haberimiz var. Avon sanal makyaj atölyesi ile size en çok yakışan makyajı bulun. Katalogtaki bir ürünü beğendiyseniz istek listesine ekleyin ve istek listenizi temsilcinize iletin. Bütün yapmanız gereken bu.

Okumaya devam et avon sanal makyaj atölyesi

Avona SOR

Avon’a sor ile hayatınız daha da kolaylaşıyor. Aklınıza takılan her türlü soruya Avon müşteri temsilcileri yanıtlıyor. Avona soru sor alanı ile sorularınızı internet üzerinden kolaylıkla sorabilir, cevaplarını kısa sürede öğrenerek merakınızı giderebilirsiniz.

Avona sıkça sorulan sorular arasında ilk sırayı hiç kuşkusuz Avon borç sorma sorusu yer alıyor. Avona borç sorma işlemi için mutlaka Avon temsilci numarası ve Avon temsilci şifresi bilgilerinizin olması gerekmektedir. Avon internet sitesi üzerinden Avon temsilci girişi butonunu tıkladıktan sonra bu bilgileri girerek Avon temsilci sayfanıza ulaşabilir ve bu alandan Avona borç sorma sayfasına ulaşabilirsiniz.

Avon borç ödeme sayfanız üzerinden dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz de banka hesabınız üzerinden borçlarınızı ödeme imkanınız bulunmaktadır. Fatura borçlarınızın niteliklerinin uyması halinde Avon borç taksitlendirme imkanı da tanımaktadır. Avon soru cevap alanından ise en çok sorulan soruları ve yanıtları okuyabilirsiniz. Avon soru sor işleminizi yorum bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.

Avon Temsilci Girişi Sipariş Verme

Avon temsilci başvurunuz onaylandığı anda size verilen Avon temsilci numarası ve oluşturacağınız şifreniz ile hemen siparişlerinizi girmeye başlayabilirsiniz. Avon temsilci girişi için sahip olmanız gereken tek şey Avon temsilci numaranızdır. Avon üyeliği aktif hale getirilen kişilerden bundan sonra yapacakları her işlemde Avon temsilci numarası ve şifresi isteneceği için bu numaraları mutlaka bir yere kaydetmeniz ve kaybetmemeniz gerekmektedir.

“Avon temsilci numaramı unuttum” ve “Avon temsilcisi numarası nasıl alınır?” öğrenmek istiyorum diyorsanız yapmanız gereken Avon müşteri temsilcisi numaralarını arayarak sizden istenilen kişisel bilgilerinizi eksiksiz olarak vermektir. Böylelikle kimlik bilgileriniz üzerinden Avon temsilci numaranızı hemen öğrenebilirsiniz.

Avon temsilci girişi sipariş verme işlemi için ise önünüzde iki yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki internet sitesinden yararlanmaktır. Avon internet sitesi üzerinde yer alan Avon temsilci girişi butonuna tıklayarak Avon temsilci girişi ekranına ulaşabilir ve bu ekranda müşteri temsilcisi numaranız ile şifre alanlarını doldurarak siteye giriş yapabilirsiniz. Siteye girdikten sonra Avon temsilci sipariş verme ekranını seçerek siparişlerinizi numaraları ile girebilirsiniz. Siparişlerinizi takip etmek için ise kargo takip ekranını kullanmanız yeterli olacaktır.

Avon Temsilcisi Olma Şartları

Kendi çalışma saatlerinizi kendinizin belirlediği sermayesiz bir iş fikri arıyorsanız Avon satış temsilciliği tam size göre demektir. Avon temsilcisi olmak için hemen müşteri temsilcisi başvuru formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Avon temsilci olma şartları çok basittir. Avon temsilcisi olmak için sahip olmanız gereken tek nitelik 18 yaşını doldurmuş olmanızdır. Avon temsilcisi olmak isteyenler ve 18 yaşını dolduranlar temsilci başvurusunda bulunarak part time iş yaparak ek gelir kazanmaya hemen başlayabilirler. Yapmış olduğunuz her satış üzerinden en az yüzde 20 para kazanabilir ya da Avon temsilciliği için başvuruda bulunarak kendi kozmetik alışverişlerinizi indirimli olarak çok daha cazip fiyatlar ile yapma imkânına kavuşabilirsiniz.

Avon temsilcisi olduktan sonra size verilen Avon temsilci numarası ve şifreniz ile Avon internet sitesi üzerinden giriş yaparak tüm işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir, size yollanan aylık Avon kataloğu üzerinden satış yaparak kendi paranızı kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Avon sipariş işlemlerinizi internet sitesinden gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı zamanda Avon müşteri hizmetleri telefonu üzerinden de gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır.