Sponsor Bağlantılar

July 2014
MTWTFSS
« May  
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 

Sponsor Bağlantılar

avon kataloğu

Avon Temsilcisi

Herkes gibi sizde bakımlı olmaktan hoşlanıyorsanız güzelliğinizin sırrını arkadaşlarınızla, eşinizle, dostunuzla ya da tanışacağınız yeni kişiler ile paylaşabilirsiniz. Avon temsilcisi olmak için korkmanızı ya da çekinmenizi gereken herhangi bir durum da söz konusu değildir. Bu işi yapabilmek için kendinize ilave bir nitelik aramanıza gerek yoktur. İsteyen herkes avon temsilcisi olabilir.

Avon temsilcisi olduğunuzda sizinle ilgilenecek ve size yol gösterecek bir takım lideriniz olacaktır. Takım lideriniz tarafından size çeşitli eğitimler verilecek ve çeşitli konferanslara katılmanız istenecektir. Avon temsilcisi olup bir tane satış yaptıktan sonra ise aslında bu işin göründüğü kadar zor olmadığının da farkına varacaksınız ve daha çok satış yapmaya başlayacaksınız.

Avon temsilcisi olmanın size katkısı ne olacak diye düşünüyorsanız bu konuda da biraz bilgi verelim. Avon temsilcisi olduğunuz da kendi işinizin patronu olacak ve maddi kazanç elde edeceksiniz. İstediğiniz zaman avon ürünlerini istediğiniz kişiye önerip sayışını gerçekleştirebilirsiniz. Ne kadar kazanacağınız konusu ise tamamen sizin elinizde olan bir durum. Ayrıca avon temsilcisi olarak takım öncüsü olmanız için de bir adım atmış olacaksınız. Avon takım öncüsü olduğunuzda ise takım liderliğiniz yaptığınız avon temsilcilerine siz bilgi verecek ve Avon temsilcinizin yaptığı her işten de prim alacaksınız. Takım öncüsü olduğunuzda size bağlı Avon temsilcileri bildiklerinin neredeyse % 76’ ini sizden öğreneceği için her konuda da size fikir danışacaklardır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.1/10 (7 votes cast)
Avon Temsilcisi, 9.1 out of 10 based on 7 ratings

Aramalar

  • avontemsilcigirisi net
  • avon temsilcisi
  • avon temsilci giri?
  • www avon-temsilci com
  • avon temsilci ?ye olmak
  • avon temsilci sitesi giriş
  • avon temsilcisi girisi net

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>