Avon Temsilcisi

Herkes gibi sizde bakımlı olmaktan hoşlanıyorsanız güzelliğinizin sırrını arkadaşlarınızla, eşinizle, dostunuzla ya da tanışacağınız yeni kişiler ile paylaşabilirsiniz. Avon temsilcisi olmak için korkmanızı ya da çekinmenizi gereken herhangi bir durum da söz konusu değildir. Bu işi yapabilmek için kendinize ilave bir nitelik aramanıza gerek yoktur. İsteyen herkes avon temsilcisi olabilir.

Avon temsilcisi olduğunuzda sizinle ilgilenecek ve size yol gösterecek bir takım lideriniz olacaktır. Takım lideriniz tarafından size çeşitli eğitimler verilecek ve çeşitli konferanslara katılmanız istenecektir. Avon temsilcisi olup bir tane satış yaptıktan sonra ise aslında bu işin göründüğü kadar zor olmadığının da farkına varacaksınız ve daha çok satış yapmaya başlayacaksınız.

Avon temsilcisi olmanın size katkısı ne olacak diye düşünüyorsanız bu konuda da biraz bilgi verelim. Avon temsilcisi olduğunuz da kendi işinizin patronu olacak ve maddi kazanç elde edeceksiniz. İstediğiniz zaman avon ürünlerini istediğiniz kişiye önerip sayışını gerçekleştirebilirsiniz. Ne kadar kazanacağınız konusu ise tamamen sizin elinizde olan bir durum. Ayrıca avon temsilcisi olarak takım öncüsü olmanız için de bir adım atmış olacaksınız. Avon takım öncüsü olduğunuzda ise takım liderliğiniz yaptığınız avon temsilcilerine siz bilgi verecek ve Avon temsilcinizin yaptığı her işten de prim alacaksınız. Takım öncüsü olduğunuzda size bağlı Avon temsilcileri bildiklerinin neredeyse % 76’ ini sizden öğreneceği için her konuda da size fikir danışacaklardır.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (8 votes cast)
Avon Temsilcisi, 9.3 out of 10 based on 8 ratings

Aramalar

  • avontemsilcigirisi net
  • avon temsilcisi
  • avon temsilci giri?
  • ask com question answer search avon temsilci girişi -
  • www avon-temsilci com
  • avon - temsilci sitesititle is missingavon intelligent ordering system
  • avon temsilci sitesi giriş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>